ГАРАНТІЯ І УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ

УМОВИ

Гарантійний термін експлуатації виробів становить 12-24 місяців при наявності товарного або касового чека (видаткової накладної) з позначкою про дату продажу, а також правильно заповненого Гарантійного талона і підпису Покупця про прийняття ним гарантійних умов. При невиконанні цих умов претензії щодо якості виробу не приймаються. Протягом гарантійного терміну власник має право на безкоштовний ремонт виробу, якщо він вийшов з ладу через дефекти виготовлення.

ПРАВО НА ГАРАНТІЙНИЙ РЕМОНТ втрачається В НАСТУПНИХ ВИПАДКАХ:

1. Наявність в Гарантійному талоні виправлень, нерозбірливих записів. Якщо на виробі видалена або пошкоджена ідентифікаційна етикетка, нерозбірливий або змінений серійний номер.
2. Якщо несправності виробу викликані пошкодженнями при транспортуванні, неправильним зберіганням, недбалим застосуванням, поганим відходом. Якщо виріб має надмірне забруднення обладнання, як внутрішнє, так і зовнішнє, іржаве.
3. Коли виріб потрапило в гарантійний ремонт після спроб самостійного ремонту і або мастила вироби під час гарантійного терміну (сліди розтину обладнання, зірвані шліци гвинтів, редукторні головка встановлена ​​невірно і т.д.).
4. Якщо експлуатація обладнання після прояву несправності не була зупинена і тривала.
5. Несправності викликані незалежними від виробника причинами, такими, як перепади напруги електричного струму, явища природи, стихійні лиха.
6. Наявність в середині виробу сторонніх речовин, рідин і предметів, залишки будівельних матеріалів, абразивів, металева і інша стружка і т.д.
7. Якщо є в наявності механічні зовнішні пошкодження (тріщини, вм’ятини і потертості), викликані недбалою експлуатацією
8. Якщо мають місце пошкодження кабелю живлення або штепсельної вилки, що виникли в результаті багаторазового перегину, механічного пошкодження або при підключенні до розетки з поганим контактом. Сліди дії вогню.
9. Якщо несвоєчасно були змінені швидкозношувані витратні деталі. Наприклад, щітки, фільтри, шланги, колеса і т.п., наслідок того виникли несправності вироби.
10. Гарантія також не поширюється на витратні матеріали, заміна яких в період дії гарантії, передбачена регламентом проведення технічного обслуговування (щітки, губки, шланги та ін.). Ця гарантія не поширюється також на акумуляторні батареї, на які надаються окремі гарантійні умови і окремий гарантійний талон.
11. Якщо пошкодження обладнання пов’язано із застосуванням надмірної сили оператором.
12. Умови гарантії не передбачають профілактику і чистку вироби, а також виїзд майстра до місця установки вироби з метою його підключення, налаштування, ремонту або консультації.
13. Транспортні витрати не входять в обсяг гарантійного обслуговування.

УМОВИ ОБМІНУ АБО ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживача».
Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка переконайтеся, що:
Товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, на лічильнику мотогодин отсутсвтие показники експлуатації, програмне забезпечення не піддавалося змінам і т. п.
Товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки
Збережені всі ярлики і заводське маркування.